درباره ما

پیکوتی با هدف ایجاد دسترسی آسان، همیشگی و همگانی کودکان و نوجوانان اقدام به راه اندازی این سامانه آموزشی نموده است.

این سامانه آموزشی امکان برگزاری کلاس ها به طور همزمان را داشته و با استفاده از اساتید برجسته ، دوره های متنوعی اعم از دوره های آنلاین، افلاین، و یا ترکیبی از این حالت ها را به همراه آزمون های مختلف، اعطای گواهینامه، صدور کارنامه و غیره برای آموزش های غیرتحصیلی را فراهم میکند.

سوابق

آزمون

صدور کارنامه

صدور گواهینامه

تعداد فراگیران

ساعت دوره آموزشی

این سامانه در سابقه کاری خود با مراکزمختلف موفق شده است 532634 ساعت دوره آموزشی برای 28000 کاربر برگزار نماید و برای بیش از 2000 نفر گواهینامه و 3300 نفر کارنامه صادر نماید. همچنین تا کنون برای  8108 نفر آزمون برگزار نموده است.

بنیانگذاری

گروهی از نخبگان، فرهیختگان،اساتید و متخصصان برجسته کشور با همفکری و همراهی جوانان اقدام به نیاز سنجی در حوزه آموزش کشور نمودند تا گامی در جهت رشد و توسعه فضای آموزشی و ارتقاء سطح علمی میهن عزیزمان برداشته شود.

پس از بررسی های گسترده و تلاش های مستمر بنا بر این قرار گرفت که بستری جهت ارتباط متخصصان و فراگیران قرار گیرد تا هر کدام از هم وطنانمان بتوانند علاوه بر فراگیری، دانش خود را در اختیار جامعه قرار دهند

دورنما

موسسه در تلاش است محدودیت زمانی و جغرافیایی برای دسترسی عموم کودکان و نوجوانان به گنجینه های آموزشی را از میان بردارد و موجبات سطح دانش مخاطبان را فراهم آورد.

ماموریت

پیکوتی این بستر را فراهم آورده تا اتصالی آسان میان فراگیران و مدرسان صورت پذیرد و خبرگان بتوانند تخصص و دانش خود را در اختیار کودکان و نوجوانان بگذارند و در ضمن از انتفاعات مالی آن بهره مند گردند و فراگیران بتوانند از این تخصص ها و دانش در حوزه های مختلف به صورت تجمیع شده و با دسترسی آسان استفاده نمایند.

تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی همواره تلاش دارد تا بهترین خدمت را به شما رائه دهد.

آقای ....

support@pikooti.ir

d@pikooti.ir

خانم ....

support@pikooti.ir

c@pikooti.ir

آقای ....

support@pikooti.ir

b@pikooti.ir

خانم ......

support@pikooti.ir

a@pikooti.ir

دوره های آموزشی

موضوعات آموزشی قابل ارائه

خدمات آموزشی

طراحی روش ها و محتواهای آموزشی

خدمات دانش بنیان

پیوند خدمات دهنده با متقاضی

پشتیبانی

021-22752466